O TORZE

E1GOKART Poznań - techniczny i nowoczesny

Wybudowany od podstaw rozpoczął swoją działalność w 2018 roku i od razu zrewolucjonizował pojęcie kartingu halowego w naszym kraju. Spełnia wymagające oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Pod kątem jazdy uznawany jest za najbardziej techniczny i wymagający z naszych obiektów. Na powierzchni 4500 m2 znajduje się hala z wewnętrznym, dwupoziomowym torem o długości 450 metrów oraz nitka zewnętrzna o długości 150 metrów (dostępna przy sprzyjających warunkach pogodowych – odpowiednia temperatura i brak opadów).

Nad Pit Stopem znajduje się antresola, na której mieści się recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale o powierzchniach 30 m2 i 150 m2, które doskonale sprawdzają się zarówno jako profesjonalne sale szkoleniowe, jak i eventowe. Antresola zapewnia doskonałe warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze.

GOKARTY

Nasz park maszyn to 49 najnowszych gokartów francuskiej marki SODIKART – firmy, która od ponad 30 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania dla miłośników kartingu na całym świecie. Sodi to obecnie światowy lider w produkcji gokartów. Są one dostosowane do różnych poziomów umiejętności – niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem.

Posiadamy gokarty spalinowe: juniorskie Sodi LR5, seniorskie Sodi SR5 i GT5-R oraz gokarty podwójne Sodi 2Drive, dzięki którym można ścigać się również w tandemie. Nowością są gokarty elektryczne Sodi KidRacer dla najmłodszych zawodników.

Wszystkie nasze maszyny napędzane są ekologicznym paliwem Warter Pro Fuels.

WYDARZENIA

Na torze odbywają się cykliczne zajęcia szkółki kartingowej, na których juniorzy szlifują swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.
Rywalizacja o miano najszybszych zawodników na naszym torze jest rozgrywana w formacie Ligi kartingowej – Poznańska Liga Kartingowa oraz długodystansowych zawodów drużynowych E1GOKART Endurace.
Karting to często pierwszy stopień w motorsportowej karierze. Nasz tor zapewnia wspaniałą zabawę amatorom oraz daje szanse doskonalenia umiejętności bardziej doświadczonym zawodnikom.
ZAPRASZAMY NA TOR!

EVENTY

Nasz tor to nie tylko wyścigi i rywalizacja. To także doskonałe miejsce na zorganizowanie Twojego eventu – imprezy firmowej, spotkania biznesowego, szkolenia, urodzin czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Nasze doświadczenie pozwoli na realizację nawet najbardziej oryginalnych pomysłów i scenariuszy eventowych.

Wszystkie wydarzenia organizujemy na antresoli, która rozciąga się nad torem i składa się z klimatyzowanej sali kawiarni, sali VIP oraz sali konferencyjnej. Można z niej również w komfortowy sposób podziwiać zmagania zawodników.

This site is registered on wpml.org as a development site.